مدت زمان مطالعه ۶ دقیقه

زاویه سازی صورت

زاویه سازی صورت چگونه است؟ آیا با تزریق چربی به صورت آشنایی دارید؟ چگونه می توان زاویه سازی صورت آقایان و بانوان را انجام داد؟ واقعیت اینجاست که زاویه سازی صورت آقایان و بانوان یکی از راهکارهایی است که در زیبایی صورت تاثیر به سزایی خواهد داشت. یه همین دلیل در این مقاله قصد داریم به شما بگوییم زاویه سازی صورت بانوان و آقایان در تهران چگونه انجام می شود. در این مقاله با ما همراه باشید.

زاویه سازی صوت به چه دلیل انجام می شود؟

سال هاست اقدامات زیبایی در راستای زیبایی و برقراری تناسب اجزای مختلف صورت رواج دارد. زاویه سازی یکی از اقداماتی است که از آن برای ایجاد تناسب صورت استفاده می کنند. به همین دلیل در این مقاله سعی داریم به شما بگوییم این اقدام زیبایی چگونه انجام می شود. یکی از مناسب ترین فیلر ها برای این کار چربی بدن خود فرد است. این روش یکی از کامل ترین روش های زاویه بندی است و مواد تزریقی از خود بدن بوده و امکان ایجاد حساسیت وجود ندارد. برای دیدن نمونه کار های آن در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

تزریق ژل به صورت

زاویه سازی صورت با تزریق چربی

زاویه سازی صورت چگونه انجام می شود؟

زاویه سازی صورت بسته به اینکه از چه نوع فیلری قرار است برای این کار استفاده شود، متفاوت خواهد بود. از آنجایی که تزریق چربی یکی از راهکارهای ماندگار برای ازویه سازی صورت و در عین حال کم تهاجمی است . راهکاری است که مزایای آن در سال های اخیر در سراسر جهان شناخته شده است، این روش را برایتان شرح خواهیم داد.

مراحل زاویه سازی صورت تزریق چربی

مرحله اول ساکشن چربی

چربی از ناحیه مورد نظر معمولا ران و یا شکم برداشته می شود. ساکشن چربی برای شما مشکلی ایجاد نمی کند. بنابراین لازم نیست نگران این مرحله باشید بعد از آن ممکن است داروهای مورد نیاز برای درمان برای جلوگیری از عوارض احتمالی تجویز شود.

مرحله دوم آماده سازی

این مرحله فراوری چربی های برداشت شده است. در این مرحله چربی های برداشت شده برای تزریق  به نواحی مختلف صورت فراوری می شود.

مرحله سوم تزریق

در این مرحله چربی به میزان لازم به بخش های مختلف فک و چانه تزریق می شود. این ممکن است یک حالت V مشکل به شکل صورت شما دهد. در صورت لزوم چانه نیز اصلاح خواهد شد.

چرا این روش؟

لازم به ذکراست این یک اقدام کم تهاجمی است و بدون بیهوشی انجام خواهد شد. ازآنجایی که در این روش سلول های جربی انتقال پیدا می کند، بنابراین ماندگاری این روش در صورت عدم وجود عوامل محیطی نظیر کاهش و یا افزایش وزن سریع، ماندگار خواهد بود.

درمان چانه عقب رفته با زاویه سازی صورت

چه کسانی مناسب زاویه سازی صورت هستند؟

دراین خصوص لازم است گوییم زاویه دهی فک و صورت برای کسانی مناسب است که صورت گرد، منحنی یا لاغر دارند یا به دلیل نقص مادرزادی چانه عقب رفته یا کوچک دارند. در برخورد اول با آدم های اطرافمان متوجه خواهیم شد فرادی که صورت های زاویه دار دارد، از افرادی که صورت های بی فرم و گرد دارند جذاب تر به نظر می رسند. بنابراین این روش مناسب کسانی است که قصد دارند با کمک این روش به زیبایی صورت خود کمک کنند.  

سوالات متداول

دکتر مسعود راستکاری

دکتر بابک نیکومرام

بورد فوق تخصصی جراحی پلاستیک

استادیار دانشگاه آزاد اسلامی واحد پزشکی تهران
عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران (ISPAS)
عضو انجمن جراحان پلاستیک زیبایی آمریکا (ASAPS)
عضو انجمن جراحان پلاستیک آمریکا (ASPS)
عضو انجمن بین المللی جراحان پلاستیک زیبایی (ISAPS)

برچسب ها:
مقالات مرتبط
برجسته سازی باسن با سریع ترین روش

برجسته سازی باسن با سریع ترین روش

برجسته سازی باسن با چه تکنیک هایی انجام می شود؟ آیا می دانید جدیدترین تکنیک برجسته سازی باسن چیست؟ آیا می دانید روش دائمی برجسته سازی باسن به چه صورت است؟ جراحی ها و اقداماتی که برای برجسته سازی...

مراحل تزریق چربی به روش نانوفت

مراحل تزریق چربی به روش نانوفت

آیا با جدیدترین تکنیک های تزریق چربی به صورت آشنایی دارید؟ یکی از روش های کم تهاجمی تزریق، تزریق نانوفت است. این تکنیک روش جدیدی در انتقال چربی از بخش های مختلف بدن بیمار ارائه می دهد که هم برای...

جای بخیه لیفت بازو چه زمانی از بین می رود؟

جای بخیه لیفت بازو چه زمانی از بین می رود؟

یکی از سوالات متداول کسانی که لیفت بازو انجام داده اند، این است که جای بخیه لیفت بازو چه زمانی از بین می رود؟ چه اقدامات مراقبتی بعد از انجام لیفت بازو نیاز است؟ در این مقاله از سایت دکتر نیکومرام...

مزایای بلفاروپلاستی

مزایای بلفاروپلاستی

مزایای بلفاروپلاستی چیست؟ کلمه بلفاروپلاستی به معنی بازسازی و زیباسازی پلک چشم است. ولی هم اکنون جراحی بلفاروپلاستی مزایایی دیگر نیز دارد که به آن ها در ادامه خواهیم پرداخت. این نوع عمل جراحی در...

تجربه جراحی بینی

تجربیات خودتان را در قالب دیدگاه برای دیگران به اشتراک بگذارید .

۰ دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *